Dekarz Warszawa

DEKARZ WARSZAWA, KRAKÓW, KATOWICE, ŁÓDŹ, BYDGOSZCZ, OLSZTYN I GDAŃSK

DACHOWI PROFESJONALIŚCI


Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w pokryciach dachowych. Kryjemy dachy blachą, dachówką i blachodachówką. Robimy dachy z papy i gontów bitumicznych. Współpracujemy z największymi producentami pokryć dachowych w Polsce.

NAPRAWY DACHOWE I OBRÓBKI DEKARSKIE


Remontujemy, naprawiamy i uszczelniamy dachy. Kładziemy nowe dachy oraz wymieniamy pokrycia dachowe na starych i uszkodzonych dachach. Zwracamy uwagę na kweste ekonomiczne. Naprawiamy dachy tam, gdzie jest to możliwe i uzasadnione ekonomicznie. Usługi dekarskie - wykonujemy nowe pokrycia dachowe jeśli naprawa starego dachu jest niemożliwa lub nie ma sensu z ekonomicznego punktu widzenia.

Na dachach pracujemy od lat. Wykonujemy różne prace dekarskie związane z obróką dachów i pracami okołodachowymi. Zajmujemy się rynnami, oknami dachowymi oraz obróbką i naprawą kominów.

Jsteśmy odpowiednio przeszkoleni i wyposażeni do pracy na wysokościach. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że dachy nie mają przed nami tajemnic. Zapraszamy - usługi dekarskie Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Olsztyn, Bydgszcz, Gdańsk.

 
KOMPLEKSOWE USŁUGI DEKARSKIE WARSZWA I KRAKÓW

POGOTOWIE DACHOWE NA PROBLEMY Z DACHEM


ZADZWOŃ TERAZ NAPISZ DO NAS
ZADZWOŃ
Call Now Button